ALLPlayer 3.0 - kompatybilny z Windows Vista

Jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy wideo. Prosty w obsłudze i darmowy - a więc przeznaczony dla każdego użytkownika. Niedawno pojawiła się wersja 3.0, kompatybilna z nowym systemem Microsoftu. O czym mowa? Oczywiście o programie ALLPlayer. Teraz aplikacja oferuje jeszcze więcej funkcji i zmieniony wygląd. Wyszukiwanie napisów, automatyczna aktualizacja, wygodne dopasowanie tekstu do dialogów oraz konwersja do formatu DivX to tylko niektóre funkcjonalności. Przeczytaj jakie są plusy i minusy tego programu oraz pobierz instalator ALLPlayer 3.0.

Czy nowa wersja jednego z najbardziej popularnych odtwarzaczy wideo to krok milowy w rozwoju programu? Nie bez powodu zmieniono numer wersji z 2.4.0 na 3.0, ponieważ wprowadzone zmiany są bardzo istotne. Jednakże pojawiły się głosy, że jak na wydanie trzecie, nowości jest zbyt mało. Postanowiliśmy się przyjrzeć jak ALLPlayer 3.0 radzi z nowym systemem i czy rzeczywiście warto go instalować, np. zamiast wbudowanego Windows Media Player 11.

Pobierz ALLPlayer 3.0

Nowa skórka i znany panel kontrolny w ALLPlayer 3.0

Nowa skórka i znany panel kontrolny w ALLPlayer 3.0

Instalator zajmuje zaledwie 1,6 MB, więc swobodnie można go pobrać nawet przy modemowym połączeniu internetowym i przenosić za pomocą pamięci flash (np. do znajomych). Aplikacja bez problemu zainstalowała się w systemie Windows Vista Ultimate 64-bit. Kilka razy należało wybrać opcje związane z wyglądem interfejsu, instalacją dodatkowych skórek, powiązaniem plików multimedialnych, itp.

Wyniki sondy na IDG: Z jakiego programu do odtwarzania multimediów korzystasz najczęściej?

Wyniki sondy na IDG: Z jakiego programu do odtwarzania multimediów korzystasz najczęściej?