ALLPlayer 5.9.2 - zmiany na lepsze

Popularny odtwarzacz multimedialny doczekał się najnowszej odsłony. Wprowadzono w nim sporo ciekawych i ułatwiających życie ulepszeń.

ALLPlayer odtwarza wszystkie formaty filmów, a także sam aktualizuje najnowsze kodeki w przypadku pojawienia się problemu z otworzeniem pliku. Obsługuje również DVD, może posłużyć do wyświetlania obrazu z kamer Internetowych lub płyt CD. Program umożliwia także podgląd niedociągniętych plików filmowych (FIXAVI) oraz odtwarzanie filmów spakowanych w archiwa .rar - wystarczy kliknąć na plik NazwaFilmu.r01 lub prawym klawiszem myszki na pliku rar z filmem i wybrać z menu: Otwórz za pomocą -> ALLPlayer.

ALLPlayer 5.9.2 - zmiany na lepsze

Podczas oglądania filmów aplikacja wyświetla napisy zsynchronizowane z odtwarzanym obrazem, a funkcja "IQ Text" zapewnia, że użytkownik zawsze zdąży je przeczytać. Kolejną zaletą jest możliwość dołączenia do pliku AVI menu (nie w osobnym pliku, ale w pliku AVI z filmem) takiego, jak w filmach DVD. Wydanie oznaczone numerem 5.9.2 to możliwość odtwarzania filmów z YouTube i innych strumieni poprzez opcję "Otwórz->Otwórz URL", poprawione odtwarzanie filmów bezpośrednio z plików torrent (otwórz plik torrent w ALLPlayerze i od razu oglądaj bez potrzeby wczesniejszego pobrania filmu na dysk innym programem), możliwość pobrania dopasowanych napisów do strumieni (YouTube, Torrent itp.) oraz poprawiona stabilność. Zachęcamy do pobrania programu, który znajduje się TUTAJ.