ALLPlayer 6.0 - nowe wydanie, nowy silnik

Popularny odtwarzacz multimedialny doczekał się szóstej "pełnej" edycji. Najważniejszą zmianą jest nowy silnik aplikacji oraz interfejs inspirowany urządzeniami mobilnymi.

Twórcy ALLPlayer 6.0 wprowadzili do programu szereg funkcji i usprawnień, w tym dotyczących wbudowanych kodeków, odtwarzania plików torrent czy automatycznego pobierania napisów. Dzięki optymalizacji funkcji i nowemu interfejsowi, ALLPlayer jest prostszy i wygodniejszy w obsłudze od swoich poprzedników. Wprowadzenie suwaków i wysuwanych przycisków sprawia, że sterowanie programem przypomina nawigację w smartfonie czy tablecie. Odświeżeniu uległ także design odtwarzacza.

ALLPlayer 6.0 - nowe wydanie, nowy silnik

Jeśli chodzi o wyświetlanie napisów, aplikacja łączy się z serwisem Napisy24.pl oraz bazami jak Napiprojekt i Opensubtitles.org, aby automatycznie dobrać i dopasować napisy do odtwarzanego pliku napisy w wybranym języku. Co więcej, jeżeli w momencie szukania napisów w bazie ich nie ma, program powiadomi użytkownika e-mailem lub sms-em, gdy tylko staną się one dostępne. Działa to także przy odtwarzaniu plików .torrent. Warto również dodać, że dzięki specjalnej aplikacji ALLPlayer Pilot, programem można sterować z poziomu smartfona z systemem Android oraz przesyłać pliki pomiędzy sparowanymi urządzeniami. Opisywane tu wydanie można pobrać z tej strony.