ALLPlayer 6.1 - szereg zmian w nowej wersji

ALLPlayer to popularny odtwarzacz wideo, który jest dziełem polskich programistów. Program niedawno doczekał się gruntownego odświeżenia, a dzisiaj zadebiutowała jego kolejna wersja wprowadzająca poprawki i nowe funkcje.

W listopadzie minionego roku popularny polski odtwarzacz wideo doczekał się bardzo dużej aktualizacji. Darmowy ALLPLayer 6.0 przygotowany na komputery stacjonarne wprowadził nie tylko nowy silnik, ale też nową wersję interfejsu wzorowaną na aplikacjach mobilnych.

Dzisiaj twórcy odtwarzacza poinformowali o udostępnieniu nowej wersji aplikacji. ALLPLayer 6.1 nie tylko uauktualnia bazę obsługiwanych kodeów, ale też usprawnia obsługę dźwięków i daje użytkownikowi możliwość łatwej konfiguracji filtrów: AC3, DTS i cyfrowego dźwięku SPDIF.

W aplikacji pojawiła się też najnowsza wersja programu umożliwiającego pobieranie linii dialogowych do filmów z serwisu Napisy24.pl. ALL Player ma też teraz lepiej działać na komputerach wyposażonych w starsze systemy operacyjne.

ALLPlayer 6.1 - szereg zmian w nowej wersji

ALLPlayer 6.1 jest już dostępny do pobrania

ALLPlayer 6.1 to nie tylko odtwarzacz wideo, ale też aplikacja umożliwiająca słuchanie stacji radiowych. Dodano obsługę kolejnych rozgłośni wzbogacającą bibliotekę kilkuset stacji. Twórcy aplikacji chwalą się obsługą RMF FM, Radia Zet, TOK FM, Eska ROCK i MUZO.FM.

Twórcy odtwarzacza zamieścili na swojej stronie internetowej pełną listę zmian.Twórcy zachęcają też do skorzystania z aplikacji ALLPlayer Pilot do urządzeń mobilnych z systemem Android, której zadaniem jest kontrolowanie odtwarzacza zainstalowanego na komputerze. Sam odtwarzacz ALLPlayer 6.1 też można pobrać bezpłatnie.