AOC V27m - cienkie 27 cali z tunerem TV

Za kilka tygodni na rynku europejskim pojawi się nowy monitor firmy AOC - model noszący oznaczenie V27m. Urządzenie wyposażone zostało w tuner telewizyjny i cechuje się niewielką grubością wynoszącą zaledwie 28 milimetrów.

Testy PC Worlda - monitory LCD

AOC V27m - cienkie 27 cali z tunerem TV

AOC V27m

AOC V27m to najnowsza propozycja należąca do linii telewizyjnej firmy AOC. 27-calowe urządzenie wyposażone zostało w tuner telewizyjny (niestety nie podano jaki) oraz możliwość wyświetlania obrazu w rozdzielczości Full HD, czyli 1920 x 1080 pikseli. Cechuje się on jasnością na poziomie 300 cd/m2, natomiast dynamiczny współczynnik kontrastu oraz czas odpowiedzi matrycy wynoszą, odpowiednio, 60 000:1 i 5 milisekund (metoda pomiaru - GTG).

Monitor dysponuje czarna błyszcząca obudową, której grubość nie przekracza 28 milimetrów. Oferuje również wbudowane głośniczki stereo (każdy o mocy 2 W) oraz możliwość podłączenia źródła sygnału za pomocą różnych wejść, wśród których nie zabrakło HDMI.

Niestety cena nowości nie została podana. Wiadomo jedynie, że zostanie ona wprowadzona do sprzedaży w połowie przyszłego miesiąca oraz, że będzie dostarczana wraz z kablem HDMI.