APOEL - Wisła, transmisja online na żywo

Rewanżowy mecz APOEL Nikozja - Wisła Kraków może dać polskiemu zespołowi wymarzony awans do Ligi Mistrzów. Czy tak się stanie? Dowiemy się dziś wieczorem. Sprawdziliśmy, która telewizja pokaże mecz i jak obejrzeć go za darmo w Sieci.

Wisła Kraków w Lidze Mistrzów? Odpowiedź już dziś. Mecz z APOEL-em o godzinie 20:45 w Polsacie i iplaTV.

Polecamy:

Kibice piłkarscy w całej Polsce odliczają godziny do drugiego meczu o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wisła Kraków, po zwycięstwie na swoim stadionie 1:0, stoi przed historyczną szansą na pierwszy awans dla polskiego klubu od 15 lat.

Mecz APOEL - Wisła odbędzie się w Nikozji i będzie transmitowany na żywo w otwartym paśmie telewizji Polsat. Jeśli jednak z jakichś przyczyn nie możesz obejrzeć meczu w TV, skorzystaj z bezpłatnej transmisji w usłudze ipla. Dokładne informacje jak obejrzeć mecz w telewizji online znajdziesz na stronie internetowej iplaTV.

Zobacz również:

  • FIFA 25 of FIFA to najlepsze, co mogło spotkać EA Sports. Dlaczego?
  • Manchester City - Borussia Dortmund w Lidze Mistrzów. Gdzie oglądać za darmo?

Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45. Zarówno w Polsacie, jak w ipla przedmeczowe studio zacznie się już o 20:30.

Kto wygra mecz? APOEL czy Wisła?

Aktualizacja: 23 sierpnia 2011 22:58

APOEL Nikozja wygrał z Wisłą Kraków 3:1 i wszedł do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Polski zespół kontynuuje zmagania w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Niestety, na historyczny awans do LM przyjdzie nam jeszcze poczekać.