ARMA II - cena o 80% niższa

Jeszcze tylko dziś oraz jutro gracze, którzy chcą nabyć ARMA II, mogą to zrobić i zaoszczędzić 80% normalnej kwoty jaką trzeba zapłacić za tę produkcję. Oferta specjalna dostępna jest w ramach "Szaleństwa w środku tygodnia" - specjalnej promocji na platformie STEAM.

W ramach specjalnej wyprzedaży, ARMA II w cenie 5,99 euro dostępna będzie do czwartku (28.04) do 16 czasu pacyficznego. Co ciekawe, fani gry mogą także zakupić ARMA II: Operation Arrowhead oraz dwa DLC (Private Military Company i British Armed Forces) w cenie o 40 procent niższej.

Przypomnijmy, że ARMA II to niezwykle realistyczna gra akcji, w której gracze wcielają się w żołnierzy biorących udział w operacjach militarnych we wschodniej Europie.

Zobacz również:

  • Far Cry 6 – premiera, rozgrywka, wymagania. Wszytko co musisz wiedzieć [14.06.2021]

Programiści z Bohemia Interactive duży nacisk położyli na wierne odwzorowanie działania broni (balistyki) czy też właściwości elementów otoczenia. ARMA II w serwisie metacritic została oceniona na 77 punktów.

Zainteresowanych promocją odsyłamy do strony gry na serwisie STEAM. Zapraszamy także do zapoznania się z filmem przedstawiającym kilka ciekawych scen ARMA II: