ATOM RPG: post-apo w hołdzie pierwszym dwóm grom z serii Fallout

Bomby spadły w 1986 roku. ZSRR i państwa zachodnie niemal całkowicie starły się nawzajem z powierzchni ziemi. Ci, którzy ocaleli, próbują jakoś przetrwać na atomowym pustkowiu. Jest jednak ktoś, kto chce dokończyć dzieło zniszczenia...

ATOM RPG: Post-apocalyptic to role-playing stworzone w hołdzie pierwszym dwóm grom z serii Fallout. Jest już dostępne - i to bez bez DRM - na GOG.COM! Bierz udział w turowych starciach opartych na statystykach postaci i dokonuj brzemiennych w skutkach wyborów, starając się jakoś związać koniec z końcem i odkrywając tajemnice sowieckiego pustkowia. Na zachętę oficjalny trailer:

ATOM oferuje:

  • Narzędzie tworzenia postaci, opracowane na bazie złożonego systemu RPG zainspirowanego przez GURPS, zaprojektowane tak, aby umożliwić ci ukształtowanie bohatera dokładnie według twoich upodobań i zamierzeń. Każda z dziesiątek kombinacji statystyk zapewnia unikatowe doświadczenie, zróżnicowane dialogi oraz nowe sposoby rozwiązywania zadań. Oczaruj innych mocą swojej osobowości, zastrasz ich pokazem siły, albo po prostu rzuć monetą i licz na łut szczęścia.
  • Tuziny umiejętności, cech i zdolności specjalnych pozwolą ci specjalizować się w dowolnie wybranym stylu rozgrywki, a złożony system tworzenia przedmiotów zapewni maksimum korzyści z dokonanych wyborów.
  • Ponad 100 godzin całkowicie nieliniowej przygody, której akcja toczy się w zróżnicowanych lokacjach rozsianych po trzech pokaźnych rozmiarów regionach. Spotkaj innych ocalałych zamieszkujących nowo powstałą osadę, wybudowaną na gruzach starego świata, wyrusz na dzikie pustkowia, gdzie na śmiałków czekają zmutowane bestie i żądni łupów bandyci, poznaj sekrety dawno opuszczonej bazy wojskowej... lub po prostu odpocznij chwilę, łowiąc ryby wśród urokliwej scenerii cichego stawu.
  • Turowy system walki zainspirowany tym z pierwszych dwóch gier z serii Fallout. Bogaty arsenał broni rozmaitych rodzajów. Liczne grono potencjalnych członków drużyny (w tym kilku ukrytych), a także możliwość gry samotnie, dla tych, którzy wolą przemierzać pustkowia w pojedynkę.
  • Złożone i szeroko zakreślające tło fabularne dialogi, pełne wielu opcji wyboru (zawsze minimum cztery tematy rozmowy), z których większość ma wpływ na ponad 200 zadań, zarówno tych mniejszych, jak i tych rozbudowanych, wielowątkowych. Wiele z nich będzie łatwa do zlokalizowania, lecz odnalezienie niektórych stanowić będzie wyzwanie nawet najbardziej dociekliwych graczy.

Nie daj czekać przygodzie - kliknij tutaj, aby kupić na GOG ATOM RPG w cenie 53,99 PLN!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: