AV MP3 Player - wiele funkcji całkowicie za darmo

W dobie tworzenia dużych (i drogich) kombajnów multimedialnych coraz trudniej trafić na program oferujący wiele funkcji, z którymi każdy, nawet początkujący użytkownik poradzi sobie bez kłopotu. Dlatego szczególnie warto zwrócić uwagę na odtwarzacz plików muzycznych AV MP3 Player - Morpher, który nie dość, że wnosi wiele innowacyjnych rozwiązań, to nic nie kosztuje.

Głównym i podstawowym zadaniem tej aplikacji jest odtwarzanie plików muzycznych. Program znakomicie sobie radzi z większością najpopularniejszych formatów (MP3, WMA, WAV, RA, VOC, APE, CDA, AIF), obsługuje playlisty oraz posiada prosty equalizer. W ramach modułu odtwarzania użytkownik ma możliwość dokonania szybkiej konwersji plików MP3 na WAV, WMA na MP3 oraz WAV na MP3, MP2, APE, AIF, AU, OGG. Na tym możliwości programu się nie kończą - w czasie odtwarzania można wykorzystać moduły Morpher i Advanced Morpher, które pozwolą m.in. zmieniać rytm i tempo oraz dodawać instrumenty i dźwięki.

Naprawdę mocną stroną programu są efekty transformacji głosu, które umożliwią kompletną zmianę jego brzmienia, oraz efekty środowiskowe, stwarzające wrażenie, jakby muzyka była odtwarzana np. w górach, w zamkniętym pomieszczeniu, itp. Wszystkie te modyfikacje użytkownik wprowadza zaznaczając po prostu odpowiednie efekty lub przeciągając suwak, bez wykonywania jakichkolwiek skomplikowanych czynności. Efekt jest słyszalny od razu, bowiem zmiany wprowadzane są w czasie rzeczywistym.

Warto wspomnieć, iż AV MP3 Player - Morpher posiada także moduł nagrywania płyt Audio CD z plików muzycznych oraz ripper CD, umożliwiający zapis ścieżek audio w wybranych formatach. Dodatkowo użytkownik ma możliwość zaprojektowania własnej okładki dla płyty (moduł CD Cover) oraz nagrania dźwięków pochodzących ze źródeł zewnętrznych (mikrofonu, streamingu audio, itp.).

Jak widać program AV MP3 Player - Morpher pozwala zamienić lokalny komputer w pełnowartościowe centrum odtwarzania i edycji audio dostępne dla każdego użytkownika, bez względu na stopień zaawansowania.

Program do pobrania z serwisu FTP PC World: http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/2897/AV.MP3.Player...Morpher.Basic.2.0.67.html

Więcej informacji:

http://www.audio4fun.com


Zobacz również