AVG Anti-Virus Free

#AVG Anti-Virus Free# to darmowy program zabezpieczający system Android. Mnogość funkcji powoduje, że jest on jednym z najlepszych na rynku.

AVG Anti-Virus Free

Język: polski

Wersja Androida: od 1.5

Producent: AVG Mobilation

Strona: droidsecurity.com

Cena aplikacji: bezpłatna

 • AVG Anti-Virus Free w Android Markecie
 • AVG Anti-Virus Free

  Pobierz AVG Anti-Virus Free bezpośrednio z komórki

  AVG Anti-Virus Free jest programem antywirusowym dla urządzeń działających na systemie Android. Jego twórcą jest znana z produktów tego typu firma AVG. W skład aplikacji wchodzi skaner antywirusowy, umożliwiający wykrywanie złośliwego oprogramowania i aplikacji szpiegowskich, oraz system chroniący prywatność w Sieci. Dostępny jest również menedżer zadań, pozwalający na szybkie zamykanie procesów i aplikacji.

  AVG Anti-Virus Free zawiera współpracujący z mapami Google’a lokalizator zagubionego telefonu. Za jego pośrednictwem można również zablokować nasze urządzenie, by nikt niepowołany nie miał dostępu do naszych danych, lub też zdalnie włączyć GPS w telefonie, by wysłał do nas wiadomość o swoim położeniu. Aplikacja dysponuje także narzędziem służącym do formatowania pamięci.

  Zobacz również:

  • Recenzja: Recenzja Nothing Phone (2): Nic nowego

  AVG Anti-Virus Free dysponuje ponadto narzędziem służącym do formatowania pamięci. Umożliwia tworzenie kopii zapasowych kontaktów, zakładek oraz wiadomości. Dodatkowym atutem aplikacji jest bardzo prosta obsługa i rodzima wersja językowa.


  Nie przegap

  Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: