AVerVision SPB350 - wizualizer Full HD

Firma AverMedia wprowadziła na rynek nowy model wizualizera - AVerVision SPB350 Visual Presenter. Przeznaczone do profesjonalnych zastosowań urządzenie potrafi - w połączeniu z projektorem - zaprezentować obraz w rozdzielczości 1080p.

AVerVision SPB350 przeznaczony jest dla osób szukających urządzenia, które pozwoli im przeprowadzić profesjonalną prezentację. Wizualizer wyposażony został w 5-megapikselowy sensor CMOS, dzięki któremu - po podłączeniu do projektora, monitora czy też telewizora - jest w stanie zaprezentować obraz różnych przedmiotów - zarówno płaskich jak i przestrzennych. Urządzenie cechuje się rozdzielczością Full HD (do 30 klatek na sekundę) i oferuje do dyspozycji użytkownika obiektyw z 20-krotnym zoomem optycznym.

AVerVision SPB350

AVerVision SPB350

Sprzęt pozwala również na pracę w sieci, skorzystanie z czytnika kart SD i wbudowanej pamięci flash (zapis do 80 zdjęć) oraz pilota zdalnego sterowania z wbudowanym wskaźnikiem laserowym. Warto też wspomnieć o wbudowanej podświetlarce (4 x 3") umożliwiającej prezentację slajdów, negatywów oraz innych przeźroczystych dokumentów.

AVerVision SPB350 Visual Presenter został wyceniony na 2500 USD. Jego dokładną specyfikację można znaleźć na witrynie producenta.


Zobacz również