Able2Extract Professional 12 - konwerter PDF inny, niż wszystkie

Able2Extract jest zaawansowaną aplikacją do obsługi plików PDF. Nowe wydanie zdecydowanie wyróżnia ją od konkurencji. Dlaczego?

Zanim omówimy nowości w Able2Extract Professional, warto przybliżyć ten program osobom, które jak dotąd się z nim nie zatknęły. Zajmuje się on wszystkim, co związane z plikami PDF - od tworzenia ich od podstaw, poprzez wprowadzanie zmian na zeskanowanych, a także konwersję pomiędzy formatami. Obsługuje zwykłe pliki PDF, a także wielostronicowe publikacje z grafikami i wykresami. Konwersja pozwala na ich zmianę do formatów, które obsługują bez problemu pakiety biurowe, jak MS Office czy Open Office, a także wiele specjalistycznych aplikacji CAD. Co jest jedną z cech wyróżniających Able2Extract Professional, to możliwość konwersji dokumentów do plików zgodnych z formatami Excela, plików HTML oraz graficznych. W trakcie procesu zmiany formatu użytkownik może ręcznie ustalić strukturę tekstu, w tym ilość kolumn.

Able2Extract Professional 12 - konwerter PDF inny, niż wszystkie

Able2Extract Professional wspiera funkcję OCR, umożliwia tworzenie interaktywnych formularzy PDF, oznaczanie wybranych stron w tworzonym dokumencie, wkładanie nowych stron do już istniejącego (zarówno pustych, jak i z treścią). Poprawiono także konwertowanie plików PDF na formaty Excela oraz konwertowanie większych ilości plików. Funkcją, która pojawia się w tej edycji, jest możliwość edytowania wybranego bloku tekstu. O wszystkich możliwościach programu można przekonać się dzięki jego wydaniu testowemu.

O możliwościach aplikacji można przekonać się dzięki jej edycji testowej. Umożliwia ona działanie aplikacji przez siedem dni.

Kliknij tutaj, aby pobrać Able2Extract Professional w wersji trial.