Abonament Skype Świat bez ograniczeń przez miesiąc za darmo

Microsoft chce zachęcić użytkowników komunikatora Skype do wykupowania płatnych opcji abonamentowych. W tym celu prowadzona jest obecnie akcja oferowania darmowego dostępu na miesiąc do abonamentu o nazwie “Świat bez ograniczeń”. Normalnie abonament kosztuje ponad 40 złotych.

Komunikator Skype to pozwala użytkownikom na prowadzenie darmowych rozmów tekstowych, audio i wideo pomiędzy użytkownikami jednej z oficjalnych aplikacji na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne, w tym smartfony i tablety z Androidem, iOS i Windows Phone. Oprócz tego za pomocą Skype można dzwonić na zwykłe numery telefonów, ale to podlega już opłacie.

Microsoft zachęca użytkowników do wypróbowania abonamentu Skype “Świat bez ograniczeń”. Przez miesiąc można korzystać ze wszystkich opcji bez uiszczania opłaty, która normalnie wynosi 43,99 zł. W ramach tego abonamentu można wykonywać połączenia do sieci komórkowych w ośmiu regionach i na telefony stacjonarne w 63 regionach z poziomu takich urządzeń jak komputery, tablety, smartfony, a nawet telewizory.

Abonament Skype Świat bez ograniczeń przez miesiąc za darmo

Twórcy komunikatora Skype z jednej strony zachęcają użytkowników do przetestowania abonamentu “Świat bez ograniczeń”, z nadzieją na to, że użytkownikom spodoba się taka forma wykonywania połączeń telefonicznych i zdecydują się na płatne przedłużenie abonamentu. Z drugiej strony osoby odpowiedzialne za rozwój komunikatora uspokajają osoby, które mogą obawiać się zwiększenia kosztów korzystania z komunikatora. Na stronie promocyjnej Microsoft zaznacza, że po zakończeniu okresu próbnego nie ma obowiązku wykupienia pełnego abonamentu.