Abstract 2004 - Międzynarodowy Festiwal Grafiki i Animacji Czasu Rzeczywistego

W Ruinach Teatru Miejskiego w Gliwicach, w dniach 8 - 10 października 2004, odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Grafiki i Animacji Czasu Rzeczywistego "Abstract 2004". Impreza jest skierowana do szerokiego kręgu miłośników sztuki komputerowej: muzyków, grafików oraz specjalistów od produkcji multimedialnych.

Abstract 2004 - Międzynarodowy Festiwal Grafiki i Animacji Czasu Rzeczywistego

Zbliżająca się impreza "Abstract 2004" będzie już czwartym spotkaniem miłośników sztuki komputerowej - muzyków, grafików oraz specjalistów od produkcji multimedialnych. W trakcie trwania festiwalu możemy się spodziewać szeregu ciekawych wykładów oraz pokazów multimedialnych (między innymi pokaz możliwości silników DirectX oraz OpenGL, prezentacja możliwości najnowszych kart graficznych wyposażonych w pixel i vertex shadery).

Na "Abstract 2004" pojawią się zarówno młodzi ludzie rozpoczynający swoją przygodę ze sztuką komputerową jak i znani w świecie polskich multimediów specjaliści. Wszelkie informacje dotyczące lokalizacji, planu festiwalu oraz rejestracji, znaleźć można na oficjalnej stronie festiwalowej.

Więcej informacji: Abstract 2004