Ace Utilities - kolejny pakiet do optymalizacji systemu

Ace Utilities to zestaw narzędzi, których użycie ma znacznie usprawnić działania komputera oraz systemu operacyjnego użytkownika. Czy warto spróbować?

W przeciwieństwie do innych pakietów tego typu, Ace Utilities nie jest darmowy. Prezentowana tu wersja pozwala na używanie go przez okres 30 dni od daty pierwszego uruchomienia, co pozwala na zapoznanie się z jego możliwościami. Aplikacje do optymalizacji podzielone zostały na cztery kategorie: czyszczące, optymalizujące, ochronne oraz różne. W tym ostatnim zestawie znajdziemy programy do znajdywania i usuwania pustych folderów z dysku, analizowania dysku, naprawy rejestru czy tworzenia punktów przywracania systemu.

Ace Utilities - kolejny pakiet do optymalizacji systemu

Ace Utilities umozliwia usuwanie historii odwiedzanych stron, naprawiać uszkodzone skróty, zarządzanie programami uruchamianymi wraz z systemem, permanentne usuwanie plików, wyszukiwanie duplikatów i inne. Niestety, brak tu polskiej wersji językowej, więc przyda się znajomość angielskiego, aby wykorzystać w pełni możliwości pakietu. Można sprawdzić je, pobierając najnowsze wydanie z tej strony.

Zobacz również:

  • Aplikacje do łatwej optymalizacji Windows - przegląd 2023
  • Nowy komputer - jak przygotować do działania? [PORADA]