Acer Iconia Tab A100 w bardzo okazyjnej cenie

Acer Iconia Tab A100 pojawił się w internetowym sklepie brytyjskiego oddziału Amazon. Wygląda na to, że tablet ten ma szanse stać się jednym z popularniejszych urządzeń. Wszystko za sprawą ceny, która zaliczy go do tańszych urządzeń w swojej kategorii.

Iconia Tab A100 jest jednym z wielu tabletów Acera, które wejdą do sprzedaży w najbliższym czasie. Model A100 ma pojawić się także w Polsce w kwietniu tego roku. Możliwe, że będzie to jedna z ciekawszych propozycji na naszym rynku. We wcześniejszych doniesieniach pojawiały się informacje, że tablet będzie sprzedawany w Europie w cenie ok. 400 euro. Teraz wiadomość ta potwierdziła się w przypadku Wielkiej Brytani. Portal Amazon UK już wycenił urządzenie na tametejszy rynek.

Tablet będzie kosztować 299 funtów (ok. 1350 złotych). Jest to cena, w której sprzedawany jest dotychczas m.in. Samsung Galaxy Tab. Biorąc pod uwagę, że Acer Iconia Tab A100 posiada znacznie szybszy dwurdzeniowy procesor oraz najnowszy system operacyjny Android Honeycomb 3.0 może się okazać, że urządzenie zyska spore grono nabywców.

Zobacz również:

  • Apple App Store usuwa aplikację randkową dla osób nieszczepionych
  • Sprzedaż PC dalej w górę, ale są pierwsze oznaki hamowania

Iconia Tab A100 wyposażono w 7-calowy ekran pojemnościowy pracujący w rozdzielczości 1024x600 pikseli. Urządzenie posiada także dwie kamery cyfrowe - 5 Mpix z tyłu oraz 2 Mpix z przodu. Tablet posiadać będzie oczywiście łączność WiFi oraz Bluetooth. Dodatkowo wyposażono go także w złącze HDMI oraz wbudowany żyroskop.