Acer Iconia Tab A100 w bardzo okazyjnej cenie

Acer Iconia Tab A100 pojawił się w internetowym sklepie brytyjskiego oddziału Amazon. Wygląda na to, że tablet ten ma szanse stać się jednym z popularniejszych urządzeń. Wszystko za sprawą ceny, która zaliczy go do tańszych urządzeń w swojej kategorii.

Iconia Tab A100 jest jednym z wielu tabletów Acera, które wejdą do sprzedaży w najbliższym czasie. Model A100 ma pojawić się także w Polsce w kwietniu tego roku. Możliwe, że będzie to jedna z ciekawszych propozycji na naszym rynku. We wcześniejszych doniesieniach pojawiały się informacje, że tablet będzie sprzedawany w Europie w cenie ok. 400 euro. Teraz wiadomość ta potwierdziła się w przypadku Wielkiej Brytani. Portal Amazon UK już wycenił urządzenie na tametejszy rynek.

Tablet będzie kosztować 299 funtów (ok. 1350 złotych). Jest to cena, w której sprzedawany jest dotychczas m.in. . Biorąc pod uwagę, że Tab A100 posiada znacznie szybszy dwurdzeniowy procesor oraz najnowszy system operacyjny Honeycomb 3.0 może się okazać, że urządzenie zyska spore grono nabywców.

Iconia Tab A100 wyposażono w 7-calowy ekran pojemnościowy pracujący w rozdzielczości 1024x600 pikseli. Urządzenie posiada także dwie kamery cyfrowe - 5 Mpix z tyłu oraz 2 Mpix z przodu. Tablet posiadać będzie oczywiście łączność WiFi oraz Bluetooth. Dodatkowo wyposażono go także w złącze HDMI oraz wbudowany żyroskop.