Acer kończy 40 lat, podsumowuje dobry rok w Polsce i uczy dziennikarzy gotować

Gdy w Polsce otwierano „Gierkówkę” – drogę, łączącą Warszawę z Katowicami, na Tajwanie Stan Shih zakładał firmę technologiczną, która potem zmieniła się w Acer. Między innymi z tej okazji w warszawskim Budynku Defabryki wypiekano 13 grudnia pyszne ciastka.


40 lat rozwoju

O tym, że Acer kończy w tym roku 40 lat, czytelnicy PCWorld.pl dobrze wiedzą. Uruchomiliśmy z tej okazji kilka tygodni temu specjalną sekcję, dostępną pod adresem www.pcworld.pl/acer.

Znajdziecie tam sporo wspominkowych artykułów, a także konkurs, na który dostaliśmy już ponad 150 zgłoszeń.

Tym razem przyszła jednak pora na świętowanie w realu, Acer przy okazji świątecznego spotkania z dziennikarzami podsumował 40 lat na świecie i ostatni rok w Polsce. A co działo się w naszym kraju? Sporo, zwłaszcza po wrześniowych targach IFA, gdzie zaprezentowano nowe produkty.

Prowadzący prezentację Jan Trzupek zwrócił uwagę, że nad Wisłą sporo mówiono i pisano choćby o serii notebooków Swift, w tym najcieńszym obecnie notebooku na świecie, czyli Acer Swift 7.

W 2016 roku firma mocno angażowała się też w e-sport i promowała sprzęt gamingowy (seria Predator).

Acer kończy 40 lat, podsumowuje dobry rok w Polsce i uczy dziennikarzy gotować

Słodki Acer

Acerowi życzymy oczywiście wszystkiego najlepszego, a pomysł na zachęcenie dziennikarzy do gotowania i pieczenia pod okiem szefa kuchni uważamy za bardzo udany.

Pamiętajcie też, że wciąż trwa konkurs z okazji urodzin firmy Acer. Do wygrania jest laptop Acer Switch Alpha 12, a żeby go zdobyć, trzeba odpowiedzieć na pytanie: czym będzie komputer w 2056 roku?

Więcej na temat konkursu przeczytacie w artykule "Wygraj notebooka Acer Switch Alpha 12".

Acer kończy 40 lat, podsumowuje dobry rok w Polsce i uczy dziennikarzy gotować