Achievementy w World of Warcraft?

Według redaktorów jednego z serwisów o grach, Blizzard przygotował jeszcze jedną niespodziankę związaną z premierą Wrath of the Lich King. Gracze będą mogli rzekomo zmagać się z typowymi dla gier konsolowych achievementami.

Serwis Deathknight.info podał do wiadomości, że w nadchodzącym dodatku gracze będą mogli się spodziewać listy dodatkowych osiągnięć. Ma to być coś bardzo podobnego do charakterystycznego dla gier konsolowych systemu achievementów.

Co prawda zaprezentowane przez serwis screeny wyglądają co najmniej podejrzanie, ale znając zamiłowanie Blizzarda do nowości nie można wykluczyć zaimplementowania tego typu rozwiązania w najnowszym dodatku do World of Warcraft.

Według serwisu achevementy byłyby podzielone na parę kategorii. W każdej z nich gracz miałby określoną ilość zadań do spełnienia w różnych dziedzinach gry, m. in. w rozgrywkach PvP, rajdach i questach. Osobiście, najbardziej ciekawi mnie w jaki sposób Blizzard wynagrodzi gracza, któremu udałoby się wykonać wszystkie zadania?