Action: kamera Smart Home za mniej niż 90 zł! Taniej jej nie kupisz

Zastanawiasz się nad zwiększeniem bezpieczeństwa w twoim domu z wykorzystaniem urządzeń Smart Home? W Action możesz kupić wewnętrzną kamerę IP za mniej niż 90 złotych.

fot. PCWorld

Sieć sklepów Action na dobre zagościła w Polsce osiągając przy tym duży sukces w stosunkowo krótkim czasie. Na ten moment, posiada 2088 sklepów w Europie, a ponad 100 - w Polsce. Zawdzięcza to m.in. bogatej ofercie gadżetów, ale i rozmaitych sprzętów z zakresu AGD oraz elektroniki. Wystarczy rzucić okiem na niecodzienną ofertę klimatyzatorów w niskich cenach. Jedynym minusem sieci jest brak możliwości dokonywania zakupów online. Niemniej, czasem naprawdę warto wybrać się do stacjonarnych punktów - zwłaszcza, gdy przejrzymy aktualną gazetkę produktów. Na stronie sklepu istnieje opcja dodawania produktów do listy życzeń, co może okazywać się pomocne podczas zakupów. Kto wie, może w przyszłości Action rozpocznie swoją drogę w e-commerce.

Sieć stara się dopasować ofertę do oczekiwań i potrzeb klientów. Tym razem, trafiliśmy na artykuł dla sympatyków nowoczesnych rozwiązań z kategorii Smart Home. Jest to tym samym kolejny sklep, który docenia znaczenie inteligentnego domu (tak jak m.in. Lidl).

Zobacz również:

Kamera IP do wnętrz LSC Smart Connect

Kamera IP do wnętrz LSC Smart Connect

Inteligentna kamera jest przeznaczona do stosowania wewnątrz domu lub mieszkania. Z jej pomocą możesz ustrzec się nie tylko włamywaczy, ale i stale nadzorować sytuację w domu - m.in. bezpieczeństwo domowników - w tym dzieci, a nawet zwierząt. Dzięki wyposażeniu w noktowizor, możliwe jest to również przy braku dziennego oświetlenia. Jako że jest to urządzenie z sekcji Smart Home, umożliwia połączenie z dedykowaną aplikacją na smartfona (LSC Smart Connect). Za jej pośrednictwem możesz doglądać nagrań w jakości HD w czasie rzeczywistym, jak i powracać do starszych materiałów. Jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android (Google Play), jak i iOS (App Store). (Wewnątrz znajduje się karta pamięci SD, dzięki której jest możliwe magazynowanie danych (w chmurze, znajdują się one na serwerze UE zgodnie z przepisami w tej materii). Korzyści płynące z zastosowania kamery są duże, a koszt - stosunkowo niewielki.

Przejdźmy do szczegółowych parametrów...

  • Jakość wideo: HD
  • Kąt widzenia obiektywu: 115 °
  • Przeznaczony do: Do wnętrza
  • Typ karty pamięci: Micro-sd/trans-flash
  • Z noktowizorem: Tak

Kamera IP jest dostępna w sklepach Action w całej Polsce, w cenie 89,90 zł. Sprawdź szczegóły urządzenia, jak i lokalizację najbliższego sklepu w twojej okolicy pod tym linkiem.

Warto dodać, że to nie jedyne tego typu urządzenie w sklepach Action. Jednym z przykładów jest nieco droższa wersja, a mianowicie - kamera obrotowa LSC Smart Connect. W ofercie pojawił się również gadżet mogący służyć na zewnątrz budynku, Kamera IP na zewnątrz LSC Smart Connect o zasięgu 100 stopni i widoczności do 8 metrów. Jeśli chcesz zapoznać się z pozostałymi urządzeniami, przejdź do naszego wpisu: W ofercie Action pojawiły się tanie urządzenia Smart Home!