Activision ma w planach nowego Jamesa Bonda

Firma Activision poinformowała o planach wydania kolejnej części gry o przygodach agenta 007. Nie podała wielu szczegółów, ale możliwe, że ukaże się ona jeszcze w tym roku, czyli jakiś czas przed zaplanowanym na 2012 rok premierą filmu kinowego opowiadającego o losach Jamesa Bonda.

Gra 007: Blood Stone nie wzbudziła zachwytów ale dostarczyła graczom trochę rozrywki

Polecamy:

Pobierz

Niedawno fani agenta w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości mieli okazję do ponownego pokierowania jego losami w dwóch grach, które ukazały się w 2010 roku. Były to wydana na kilku platformach 007: Blood Stone oraz GoldenEye dostępna dla użytkowników konsoli Wii.

Obecnie studio Activision zapowiedziało, że ma w planach wydanie kolejnej części przygód Jamesa Bonda. Prawdopodobnie ukaże się ona w trzecim lub drugim kwartale 2011 roku. Plotka niesie, że od dwóch lat nad grą pracuje studio Raven Software, a tytuł oprócz intensywnej akcji będzie zawierał elementy skradanki zbliżone do tych znanych z serii Splinter Cell.

Zobacz również:

  • HBO Max - usługę opuszcza Rocky i James Bond, w tym „Nie czas umierać”. Śpiesz się, aby obejrzeć
  • Nowy James Bond - kto nim będzie? Oto główni kandydaci do roli kultowego agenta

W 2012 roku na ekrany kin ma trafić kolejny film z agentem 007 w roli główniej. Na razie znany jest pod tytułem roboczym Bond 23. Jego reżyserem będzie Sam Mendes, odpowiedzialny m.in za filmy American Beauty oraz Droga do Zatracenia. W rolę główną wcieli się oczywiście Daniel Craig.