Activision: nadchodzi kilka tytułów związanych z Guitar Hero

Serwis Eurogamer.net poinformował, że firma Activision planuje wydać w tym roku kilka tytułów nawiązujących do słynnego Guitar Hero. Wśród nowości znajdują się gry na konsole PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo Wii czy PlayStation 2.

Dziennikarze serwisu Eurogamer.net (powołując się na wiarygodne źródło blisko związane z Activision) poinformowali, że jeszcze w tym roku na rynku mają się pojawić takie tytuły jak Hard Rock Van Halen (sierpień), Guitar Hero 5 (jest to na razie tytuł roboczy, planowana premiera we wrześniu), DJ Hero (październik) oraz Band Hero (listopad). Wspomniane gry ukażą się w wersjach na takie konsole jak PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo Wii oraz PlayStation 2.

Activision: nadchodzi kilka tytułów związanych z Guitar Hero

To jednak jeszcze nie koniec. Programiści z Activision przygotowali również niespodziankę dla wszystkich posiadaczy Nintendo DS. Guitar Hero: Modern Hits trafi na sklepowe półki również w tym roku.

Tak duża liczba tytułów wzorowanych na Guitar Hero, których premierę przewidziano na ten rok, nie powinna raczej dziwić. Wspomniana seria gier spotkała się bowiem z niezwykle dobrym przyjęciem przez graczy i odniosła ogromny sukces. Trudno więc oczekiwać, by Activision nie inwestowało w sprawdzony pomysł.

Przedstawiciele spółki nie skomentowali jeszcze tej sprawy.