Activision potwierdza prace nad Spider-Man: Web of Shadows

Fani komiksu i filmów o Człowieku Pająku zapewne już zacierają ręce. Activision właśnie zapowiedziało grę "Spider-Man: Web of Shadows".

Kolejna odsłona wirtualnych przygód Spider-Mana powinna zadowolić fanów. W Spider-Man: Web of Shadows przyjdzie nam znów ratować Nowy Jork. Miasto będzie stworzone, tak jak w poprzednich częściach, w formie "otwartej" co pozwoli bardzo elastycznie się po nim poruszać.

Niestety Activision nie zdradził jeszcze na czym polegać będzie główny wątek fabularny gry. Zapowiedział natomiast parę innych interesujących szczegółów. Przede wszystkim, postać Spiker-Mana zostanie bardziej oddana w ręce graczy. Twórcy chcą uniknąć narzucenia pewnego rodzaju zachowań. Człowiek Pająk będzie więc mógł zostać bohaterem mieszkańców, ale jeśli gracz nie ma takiej ochoty może się także skupić tylko na misjach "dla siebie". Podczas rozgrywki będzie się można dołączyć zarówno do przestępców jak i osób działających dla dobra społeczeństwa.

Niestety na razie nie wiadomo niczego więcej na temat samej rozgrywki. Spider-Man: Web of Shadows ukaże się w bliżej nieokreślonej przyszłości na prawie wszystkie dostępne platformy - PC, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, PSP, Nintendo Wii oraz DS.


Zobacz również