Ad Muncher zablokuje niechciane reklamy

Reklamy i różne dodatki pojawiające się na stronach internetowych potrafią być bardzo uciążliwe. Aby zapobiec ich wyświetlaniu zainstaluj Ad Muncher. To jedno z lepszych narzędzi do blokowania niechcianych treści.

Ad Muncher zablokuje niechciane reklamy
Ad Muncher to pogromca reklamowych banerów, pop-upów i różnych dodatków wyświetlanych podczas przeglądania stron internetowych. Jeden z lepszych programów tego typu na rynku. Skutecznie filtruje cały ruch i przepuszcza jedynie wartościowe informacje. Współpracuje praktycznie ze wszystkim przeglądarkami na oraz innymi aplikacjami korzystającymi z połączenia sieciowego.

Narzędzie zgodne jest między innymi z Internet Explorerem, Firefoksem, Operą, Google Chromem, Safari, Netscapem, Maxthonem czy Avant Browserem. Nie ogranicza się jednak jedynie do przeglądarek. Za jego pomocą można chronić dodatkowo komunikator ICQ, programy p2p jak Kazaa, BearShare, Morpheus czy LimeWire, odtwarzacze Jukebox, TVAnt i SopCast.

Oprócz reklam może blokować wyświetlanie obrazów, określonych tekstów, odtwarzanie filmów i muzyki, chronić przed zmianą ustawień przeglądarki i śledzeniem poczynań użytkownika. Wykasowane obiekty można zastąpić innymi. Funkcja kontroli rodzicielskiej wyszukuje i usuwa zdjęcia, które mogą zawierać treści przeznaczone dla dorosłych. Chroni jednocześnie przed wieloma programami spyware i adware.

Pozbawione zbędnych elementów strony ładują się szybciej. Aby zwiększyć poziom anonimowości warto skorzystać z wbudowanej funkcji szyfrowania adresu IP. Domyślny zestaw filtrów programu sprawdza się doskonale w działaniu, ale użytkownik może go dowolnie modyfikować i tworzyć własne reguły.

Ad Muncher nie ma polskiej wersji językowej. Wariant testowy programu działa 30 dni.

Pobierz Ad Muncher 4.9 Beta


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: