AdStandard 2013 - zaproszenie na konferencję

Internet Standard zaprasza na konferencję AdStandard 2013, która odbędzie się w dniach 7-8 marca w Couyrtyard by Marriot w Warszawie. Konferencja będzie poświęcona reklamie, a jej uczestnicy poznają realia prowadzenia działań reklamowych ze strony reklamodawcy, mediów, agencji i odbiorców.

AdStandard 2013 - zaproszenie na konferencję

Konferencja AdStandard 2013

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do właścicieli firm, członków zarządów ds. marketingu i sprzedaży oraz brand managerów. Osoby odpowiedzialne za budżety reklamowe, reprezentanci interaktywnych i mobile oraz planerzy poznają trendy i badania niezbędne do optymalizacji kampanii i tajniki pracy domów mediowych.

Dotychczas potwierdzone prelekcje to m.in.: Pozycjonowanie w internecie wygłoszone przez Marcina Siekierskiego z K2 Search, Planowanie kampanii reklamowych SEM - Maciej Gałeckiego i Zbigniewa Nowickiego z Bluerank oraz Zmiany na rynku reklamy w czasie cyfryzacji Tadeusza Żórawskiego z Universal McCann. W programie:

•    Przegląd rynku reklamowego, trendy w marketingu, badania mediów

•    Reklama w Social Media: Facebook, Twitter, You Tube, LinkedIn

•    Reklama mobile: co nowego w reklamie mobile, wykorzystanie rich media w reklamie mobilnej

•    SEO/SEM: AdSense, AdWords, Analytics, najlepsze case studies kampanii SEM/SEO

•    Nowe Technologie: Digital Out of Home, ambient, Augmented Reality

•    Marketing Automation: generacja leadów, emailing, zarządzanie bazami danych

•    Sposoby aktywizacji sprzedaży dzięki reklamie

•    Retargeting: CPA - precyzyjne targetowanie, real time bidding

Więcej informacji i aktualny programu na oficjalnej stronie.

Opłata za udział w dwudniowym wydarzeniu wynosi 990 zł +23% VAT przy rejestracji do 31.01.2013 roku. W cenie uczestnik otrzymuje m.in. szkolenie online SEO dla profesjonalistów, wydanie specjalne PC World: Kompletny przewodnik po Windows 8 i kod na 50% zniżkę na dysk 320 GB z nagraniem z konferencji Social Media Standard 2012 Biznes. Zarejestrować się można na specjalnej stronie.