Adaxy z mobilnymi procesorami

JTT Computer wprowadził do oferty nowe modele komputerów przenośnych opartych o procesory Intel Celeron - M oraz Intel Pentium 4 - M. Są to pierwsze laptopy wrocławskiego producenta, które posiadają procesory mobilne, a nie jak dotychczas stacjonarne.

Dotychczas oferowane przez JTT notebooki wyposażone były w standardowe procesory. Dzięki zastosowaniu procesorów w wersji dedykowanej do notebooków, urządzenia są cichsze, zużywają mniej energii i co za tym idzie pozwalają na dłuższą pracę na baterii.

Nowe notebooki wyposażone są standardowo w matrycę TFT 14,1", pracującą w rozdzielczości 1024x768, płytę główną z chipsetem SiS650, pamięć 256 MB DDR, dysk twardy 20 GB, CD-ROM 24x, system operacyjny Windows XP Professional oraz zintegrowane układy: graficzny, dźwiękowy AC ’97 oraz sieciowy 10/100 Mb. Pozostałe elementy wyposażenia to: modem, wbudowany mikrofon i głośniki, porty PCMCIA, irDA, 2 porty USB oraz torba do notebooka. Bateria Li-Ion zapewnia 2.5 godziny pracy bez zewnętrznego zasilania. Srebrna obudowa nowych ADAX Mobile ma wymiary: 308 x 254 x 38 mm.

Pierwszy z nowych modeli nosi nazwę ADAX Mobile mC1500P20. Posiada procesor Intel Mobile Celeron 1,5 GHz, a jego sugerowana cena detaliczna z VAT to 6589 zł.

Drugi pecet to ADAX Mobile mW1700P20 z procesorem Intel Mobile Pentium 4 1,7 GHz. Jego sugerowana cena detaliczna z VAT to 7249 zł.

W obu modelach możliwe jest dokupienie opcjonalnego wyposażenia, np. zamiana napędu CD-ROM na DVD-ROM, CD-RW lub combo, zwiększenie pamięci i pojemności dysku twardego, dodanie zewnętrznego napędu dyskietek.

Gwarancja na oba nowe notebooki wynosi 1 rok + rok dodatkowego bezpłatnego serwisu (tylko robocizna).

Więcej informacji:

http://www.jtt.pl