Adium 1.3 - Gadu-Gadu na Mac OS X

Ukazała się nowa wersja programu Adium, który jest jednym z najpopularniejszych komunikatorów internetowych na systemy z rodziny Mac OS X. Najważniejsze zmiany w wydaniu 1.3 to udoskonalenie interfejsu, poprawki w bibliotekach obsługujących połączenia z różnymi protokołami oraz umożliwienie komunikacji za pośrednictwem serwisu Facebook.

Pobierz komunikator Adium 1.3.

Adium to przyjazny komunikator internetowy na systemy Mac OS X. Obsługuje sieci Gadu-Gadu, AIM, Jabber, MSN, Yahoo!, Google Talk, Bonjour, QQ, Novell Groupwise, SIP/SIMPLE oraz Lotus Sametime. Poza obsługą wielu najpopularniejszych protokołów komunikacyjnych Adium wyróżnia się przyjemnym wyglądem interfejsu użytkownika. Dzięki dodatkowym wtyczkom użytkownik może rozszerzyć możliwości komunikatora. Jednocześnie, dzięki systemowi skórek, można łatwo dostosować wygląd programu do własnych upodobań. Program dostępny jest w wielu wersjach językowych - m.in. polskiej, angielskiej, niemieckeij, francuskiej.

Najważniejsze zmiany w wersji 1.3 to udoskonalenie interfejsu, poprawki w obsłudze protokołów obsługiwanych sieci oraz umożliwienie rozmów za pośrednictwem systemu komunikacji serwisu społecznościowego Facebook. Usunięto również dużą ilość zgłoszonych przez użytkowników błędów w działaniu aplikacji.

Dokładna lista zmian dostępna jest na stronie producenta aplikacji.

Adium 1.3 - Gadu-Gadu na Mac OS X