Adobe Acrobat 7.0 - polska wersja w marcu

Przedstawiciele Adobe Systems informują, iż polska wersja językowa oprogramowania Adobe Acrobat 7.0 Standard i Professional będzie dostępna w Polsce już na początku marca.

Już w marcu pojawić ma się w naszym kraju oprogramowanie Adobe Acrobat 7.0 w wersji dla użytkowników z Europy Środkowej. Jak pisaliśmy już wcześniej, z ciekawych nowości w programie, warto wspomnieć o opcji konwertowania specjalistycznych dokumentów trójwymiarowych standardu CAD (computer aided design) na format PDF. Użytkownik przeglądający taki dokument ma możliwość interakcji z jego zawartością (oglądania trójwymiarowych obiektów w różnych rzutach).

Adobe Acrobat 7.0 wykorzystywany w środowiskach biznesowych, pozwala na tworzenie dokumentów PDF, przeznaczonych do odczytu jedynie dla określonych użytkowników. Autor pliku może dokładnie określić zakres przywilejów dla danej osoby - modyfikacji, kopiowania, drukowania oraz przekazywania dalej. Umieszczona w Adobe Acrobat 7.0 Professional opcja Adobe LiveCycle Designer, umożliwia tworzenie dokumentów PDF oraz współpracę w środowiskach biznesowych z wykorzystaniem metajęzyka XML.

Orientacyjna cena detaliczna programu Acrobat 7.0 Professional wynosi 2529 PLN. Zarejestrowani użytkownicy programów Acrobat 4.0, Acrobat 5.0, Acrobat 6.0 Standard i Acrobat 6.0 Professional mogą zakupić uaktualnienie do Acrobat 7.0 Professional za około 853 PLN. Orientacyjna cena detaliczna programu Acrobat 7.0 Standard wynosi 1 577 PLN. Zarejestrowani użytkownicy programów Acrobat 4.0, Acrobat 5.0 i Acrobat 6.0 Standard mogą zakupić uaktualnienie do Acrobat 7.0 Standard za około 520 PLN. Wszystkie podane ceny są cenami netto.

Więcej informacji: Adobe Systems


Zobacz również