Adobe Bridge 1.0.2 już do pobrania

Ukazała się aktualizacja przeglądarki plików Adobe Bridge wchodzącej w skład pakietu Creative Suite 2. Update poprawiający wydajność oraz stabilność zalecany jest dla wszystkich użytkowników korzystających z tego narzędzia.

Przeglądarka plików Adobe Bridge

Przeglądarka plików Adobe Bridge

Przypomnijmy, iż Adobe Bridge jest rozbudowanym następcą przeglądarki plików "File Browser" znanej z wcześniejszej wersji edytora Photoshop 7.0. Tym razem jednak zdecydowano, że narzędzie obejmie swoim zasięgiem wszystkie składniki pakietu Creative Suite 2 i będzie z ich poziomu dostępne. Z jego funkcji możemy zatem korzystać niezależnie od uruchomionej aktualnie aplikacji (Photoshop CS2, Illustrator CS2, GoLive CS2, InDesign CS2).

Adobe Bridge pozwala na przeglądanie i katalogowanie plików graficznych oraz odczytywanie z nich metadanych. Na głównej stronie znajdziemy ponadto czytnik wątków RSS, odnośniki do materiałów szkoleniowych wyjaśniających tajniki pracy z poszczególnymi składnikami pakietu CS2, a także listę ostatnio uruchomionych i edytowanych plików oraz zadań.

Aktualizacja Adobe Bridge 1.0.2 do pobrania

Więcej informacji: Adobe


Zobacz również