Adobe Creative Suite 4 do pobrania

Adobe udostępniło wersje testowe aplikacji wchodzących w skład najnowszego pakietu programów do obróbki multimediów. Z narzędzi można korzystać bez opłat przez 30 dni od momentu instalacji na dysku komputera.

Przypomnijmy, iż najnowsze wydanie zestawu Creative Suite miało swoją premierę pod koniec września br., a miesiąc później trafiło do sprzedaży. Na rynku dostępnych jest 6 zestawów: Design Standard i Premium, Web Standard i Premium, Production Premium oraz Master Collection. Organizacja pakietów nie zmieniła się więc od wersji CS3, zaszły natomiast drobne zmiany w ich składzie - Design Premium CS4 wyposażone jest dodatkowo w Fireworks, natomiast Web Premium - w Soundbooth.

Osoby, które chciałyby własnoręcznie przetestować możliwości aplikacji Adobe przed zakupem wreszcie mają taką możliwość. Co prawda, producent nie udostępnił jeszcze polskojęzycznych wersji programów, można jednak pobierać i instalować wydania przeznaczone dla systemów operacyjnych Windows i Mac OS X. Polskie edycje językowe CS4 zostaną wprowadzone do sprzedaży w grudniu br.

Adobe Creative Suite 4 do pobrania

Photoshop CS4 Extended

Więcej informacji o CS4, w tym opis nowości w poszczególnych aplikacjacha pakietu, znaleźć można w artykule Creative Suite 4 - "największa premiera Adobe od 20 lat".

Pobierz:

Adobe Dreamweaver CS4

Adobe Contribute CS4

Adobe Fireworks CS4

Adobe InDesign CS4

Adobe Photoshop CS4 Extended

Adobe Illustrator CS4

Adobe Flash CS4 Professional

Adobe Acrobat 9 Pro