Adobe Premiere 6.0 w Polsce

Nowa wersja popularnego programu do edycji cyfrowego wideo, Adobe Premiere 6.0 oferuje rozbudowane możliwości twórcom internetowych przekazów multimedialnych.

Firma Adobe Systems poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży Adobe Premiere 6.0, najnowszej wersji programu do edycji cyfrowego obrazu wideo. Adobe Premiere 6.0 umożliwia grafikom i twórcom multimedialnym szybką i łatwą edycję cyfrowego obrazu wideo oraz publikację materiałów w Internecie w jednym z popularnych formatów, m.in. RealNetworks, WindowsMedia i QuickTime.

Aplikacja oferuje zintegrowaną obsługę szeregu urządzeń DV na platformach Macintosh lub Windows, rozbudowany zestaw narzędzi edytorskich oraz zaawansowane funkcje konwersji, kodowania i zapisu plików w formatach przeznaczonych do publikacji w Internecie (RealNetworks, WindowsMedia, QuickTime).

Adobe Premiere 6.0 posiada udoskonalony interfejs, nowe narzędzia edycyjne oraz jest w pełni zintegrowany z innymi aplikacjami Adobe (After Effects, Photoshop, GoLive). Poza tym Adobe Premiere 6.0 wyposażono w kilka nowych narzędzi do obróbki dźwięku, m.in. mikser SmartSound oraz QuickTracks CD do tworzenia ścieżek dźwiękowych o dowolnej długości.

Adobe Premiere 6.0 do Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows NT i Macintosh OS 9.0.4 można już dostać w Polsce w cenie 3,500 PLN, niezależnie od platformy.Zarejestrowani użytkownicy poprzednich wersji programu mogą uzyskać uaktualnienie do wersji 6.0 za 830 PLN. Aktualizacja wersji Adobe Premiere LE kosztuje natomiast około 1,100 PLN. Sprzedaż innych wersji językowych aplikacji, międzynarodowej (anglojęzycznej), francuskiej, niemieckiej i japońskiej, rozpocznie się w ciągu 90 dni od amerykańskiej premiery.

www.adobe.com/premiere


Zobacz również