Adobe kusi kwarkowców

Adobe Systems ogłosiła specjalną ofertę 'cross-grade' skierowaną do tych użytkowników QuarkXPressa, którzy pragną zamienić go na Adobe InDesign.

W ramach specjalnej promocji zorganizowanej przez Adobe Systems, właściciele aplikacji QuarkXPress 3.x lub nowszej wersji, którzy przejdą na InDesign 2.0 otrzymają kupon rabatowy w wysokości 300 USD. Oferta jest ważna na terenie Stanów Zjednoczonych i dotyczy właścicieli QuarkXPress 3.x, którzy zakupili InDesign 2.0 w cenie detalicznej. Właściciele korporacyjnej licencji Quarka, którzy zakupią pełną wersję InDesign 2.0 w cenie publicznej licencji, otrzymają z kolei rabat w wysokości 40% ceny jednej licencji.

Adobe oficjalnie wprowadziła na rynek InDesign 2.0 w styczniu bieżącego roku, a nowa wersja aplikacji oferuje m.in. edytowalne efekty przezroczystości, opcje tworzenia tabel, obsługę długich dokumentów, współpracę z XML i rozbudowany interfejs drukowania. InDesign 2.0 współpracuje także z technologią Adobe XMP (Extensible Metadata Platform) czyli systemem opartym na XML, który pozwala monitorować zmiany i swobodnie wymieniać metadane, pozwalając tym samym na publikowanie tej samej zawartości na różnych nośnikach.

http://www.adobe.com/products/indesign/crossgrade.html


Zobacz również