Adobe poprawi działanie Photoshopa

Przedstawiciel Adobe, John Nack, ujawnił na swoim blogu że jego firma pracuje nad poprawkami do wydanego niedawno popularnego programu Photoshop CS4. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy "łatki" ujrzą światło dzienne.

John Nack, ujawnił informacje o planowanych poprawkach na swoim blogu. Przedstawiciel Adobe stwierdził, że jest świadom faktu iż najnowsza wersja słynnego programu graficznego nie jest wolna od błędów. Chodzi, przede wszystkim, o problemy z wydajnością Photoshopa na niektórych konfiguracjach sprzętowych komputerów pracujących pod kontrolą systemu Windows XP.

Nack twierdzi jednak, że nie wszystkie problemy doświadczane przez użytkowników są spowodowane błędami programu.

"Większość kłopotów jakich doświadczają nasi użytkownicy spowodowanych jest problemami ze sterownikami kart graficznych. Oczywiście Photoshop CS4 zawiera kilka znaczących błędów i właśnie je staramy się właśnie naprawić. Stosowne "łatki" powinny się pojawić już niedługo."

Na swoim blogu Nack cytuje również wypowiedzi Adama Jerugima, innego pracownika Adobe.

"Przez kilka ostatnich miesięcy pracowaliśmy z naszymi najwierniejszymi użytkownikami nad poprawką, która rozwiąże większość zgłaszanych problemów. Stworzyliśmy nawet specjalną wersję programów i zapraszamy chętnych do jego testowania. Wystarczy wysłać e-mail na adres [email protected]"

Zapraszamy również do lektury artykułu "Photoshop (prawie) za bezcen"