Adobe ujawnił Photoshop Express

Profesjonalny grafik pracujący na najnowszym gadżecie od firmy Apple? Być może trudno sobie wyobrazić coś takiego. Fakt pozostaje jednak faktem - firma Adobe ujawniła nową wersję swojej mobilnej aplikacji.Od teraz współpracuje ona z iPadem.

Adobe ujawnił Photoshop Express

Photoshop Express

Photoshop Mobile znany jest użytkownikom iPhone’a i iPoda Touch. Twórcy tego programu - firma Adobe - ujawnili dziś odświeżoną wersję swojej aplikacji. Produkt, który znaleźć można w popularnym App Store, zmienia swoją nazwę, i będzie znany jako Adobe Photoshop Express. Najnowsza wersja programu współpracować będzie z iPadem (choć w sieci pojawiły się doniesienia mówiące o tym, że sprawia jeszcze problemy).

Photoshop Express udostępnia kilka efektów uruchamianych za pomocą jednego dotyku i działa w trybie portretowym oraz krajobrazowym. Za pomocą jednego ruchu dłoni możemy również przycinać i obracać pliki graficzne albo poprawiać ich kolory. Udostępniono również filtry "soft focus" i "sketch", a na tym nie kończą się możliwości Expressa. Najważniejsze jest jednak to, że aplikację możemy pobrać za darmo. Wystarczy kliknąć w link umieszczony w treści wiadomości.

Zobacz również:

  • Adobe Creative Cloud: wersje, subskrypcje, funkcje, ceny
  • iPad Pro zastąpi Ci MacBooka! Te zmiany to potwierdzają
  • Lista najlepszych deepfake'ów w internecie

Zobacz też: Adobe udostępnia Photoshop Express Beta

Photoshop Express