Advanced SystemCare 12 z głębszym czyszczeniem i lepszą ochroną prywatności

Produkowany przez firmę IObit program Advanced SystemCare to aplikacja do optymalizacji systemu operacyjnego. Przez lata zdobył sobie rzeszę użytkowników, a właśnie zadebiutowała najnowsza wersja, oznaczona numerem 12.0.3.192.

Advanced SystemCare12 umożliwia optymalizację systemu operacyjnego z rodziny Windows - obsługiwane są wszystkie wersje, od XP zaczynając. Najnowsza edycja przynosi poprawki i usprawnienia, dzięki którym czyszczenie jest głębsze, zwiększony została również nacisk na prywatność użytkownika. Wykrywa uszkodzone pliki, przestarzałe klucze rejestru, usuwa zapychające pamięć podręczną, zbyteczne informacje, a także kasuje logi i pliki tymczasowe stworzone w trakcie korzystania z przeglądarek internetowych. Jak wykazały to przeprowadzane przez producenta testy, w porównaniu z poprzednimi wersjami nowa edycja czyści co najmniej 10% więcej zbędnych plików, dzięki czemu użytkownicy zyskują więcej miejsca na dysku twardym. Wprowadza także rozwiązania przyśpieszające start systemu o 15%.

Advanced SystemCare12 wprowadza nową funkcję - Privacy Shield. Została ona wprowadzona na skutek kilku głośnych afer związanych z wyciekiem danych z różnych serwisów i miejsc. Ma za zadanie ochronić prywatne informacje dotyczące użytkownika, w tym historię odwiedzanych stron, adresy e-mailowe, loginy do usług chmurowych (jak Dropbox czy OneDrive). W skład tarczy wchodzi moduł Browser Anti-Tracking, mający za zadanie blokowanie śledzenia użytkownika w trakcie przeglądania stron www. Do korzystania z aplikacji użytkownik nie musi mieć żadnej zaawansowanej wiedzy - jest to jeden z tych programów, w których wszystko odbywa się za pomocą jednego kliknięcia.

Advanced SystemCare 12 z głębszym czyszczeniem i lepszą ochroną prywatności

Ekran pokazujący możliwe do usunięcia, zbyteczne dane

Oprócz nowych elementów Advanced SystemCare 12 oferuje wszystko to, dzięki czemu zdobył sobie dotychczasową popularność - a więc narzędzie do optymalizacji połączenia internetowego, sprawdzanie bezpieczeństwa systemu, wykrywanie problemów z aplikacjami i sprzętem, a także narzędzia do aktualizacji zainstalowanego w systemie oprogramowania. I to wszystko za darmo! Warto spróbować i zobaczyć, jak polepszy się działanie komputera po wyczyszczeniu go za pomocą tej aplikacji.

Kliknij tutaj, aby pobrać IObit Advanced SystemCare 12.0.3.192!

Oprócz wersj darmowej dostępna jest także płatna edycja Pro, dająca więcej funkcji. Kliknij tutaj, jeśli chcesz nabyć Advanced SystemCare 12 Pro!