Advanced SystemCare Free - Opiekun systemu

Jeżeli zależy ci na tym, by twój Windows działał szybko, sprawnie i bezawaryjnie skorzystaj z Advanced SystemCare. Program zoptymalizuje system i rejestr, przyspieszy działanie komputera, wykasuje ślady pracy i ochroni przed narzędziami szpiegującymi.

Advanced SystemCare 3.7.2 to jeden z najczęściej instalowanych programów do optymalizacji systemu na świecie. To kompleksowe narzędzie do naprawy systemu, jego konfiguracji, przyspieszania i ochrony.

Advanced SystemCare Free  - Opiekun systemu

Advanced SystemCare Free 3.7.2

Na uwagę zasługuje interfejs aplikacji, który zaprojektowany został w ten sposób, by do maksimum uprościć jego obsługę. Czytelny podział na główne funkcje i dokładny opis wszystkich narzędzi powoduje, że z programem poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy. Wyodrębniona została część informacyjna oraz bloki funkcjonalne.

Zobacz również:

  • Użytkowniku MacBooka! Sprawdź, czy otrzymasz aktualizację do najnowszej wersji macOS

Za pomocą Advanced SystemCare sprawdzisz, czy na komputerze nie ma programów spyware bądź adware i usuniesz ewentualne zagrożenia. Program przeskanuje rejestr, wykasuje z niego niepotrzebne wpisy, zweryfikuje integralność kluczy, naprawi błędy i skompresuje go. Wykasuje niepotrzebne dane z dysku, między innymi pliki z kosza czy dane tymczasowe systemu i przeglądarki.

Może również użyć funkcji bezpiecznego kasowania, która uniemożliwi późniejsze odzyskanie i odczytanie informacji. Zadba również o to, by na komputerze nie pozostały ślady pracy. Lista obiektów, które sprawdza jest imponująca. Obejmuje ona między innymi historię odwiedzanych stron, wpisywanych adresów i pobieranych plików, dane formularzy oraz pliki cookie wszystkich najważniejszych przeglądarek (Internet Explorera, Firefoksa, Opery, Google Chrome i Safari).

Advanced SystemCare kasuje informacje o otwieranych w systemie dokumentach i uruchamianych programach oraz obsługuje wiele programów dodatkowych. Wśród nich między innymi pakiet Office, Photoshopa, Media Playera, GetRighta, WinRARa czy WinZipa.

Advanced SystemCare optymalizuje uruchamianie i działanie systemu, defragmentuje twarde dyski. Wyszukuje także luki w bezpieczeństwie systemu i uodparnia go na instalację i działanie narzędzi szpiegujących czy trojanów. Wersja Pro ma ciekawe funkcje przyspieszania komputera i sieci, które pozwalają określić przeznaczenie peceta oraz typ łącza i automatycznie dostosować do tego ustawienia Windows.

Szeroka jest paleta narzędzi dodatkowych Advanced SystemCare. Za ich pomocą można monitorować sieć, naprawiać skróty do programów, kasować duplikaty plików i optymalizować RAM. Pozwalają one również tworzyć kopię bezpieczeństwa systemu bądź samych sterowników urządzeń, wyświetla dokładne informacji o systemie.

Menadżer autostartu pozwala kontrolować uruchamiane z Windows programy i usługi, a menadżer menu kontekstowego, wpisy w menu. Funkcja Turbo Boost zwiększa wydajność poprzez tymczasowe wyłączenie niepotrzebnych usług i procesów, oczyszczenie RAMu i przyspieszenie działania procesora

Advanced SystemCare ma polską wersję językową. Komercyjna wersja tego programu oferuje dodatkowe narzędzia do optymalizacji i przyspieszania, dokładny skaner rejestru i funkcje konfiguracji multimediów. Ma również możliwość planowania zadań.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: