AdwCleaner - czyścimy szkodniki

AdwCleaner to narzędzie uznawane za jeden z najlepszych programów do usuwania szkodników, jakie mogły wśliznąć się do systemu operacyjnego. Na nasze serwery trafiła właśnie najnowsza jego wersja.

AdwCleaner sprawdza się perfekcyjnie w przypadku szkodników zmieniających strony startowe oraz dodających dodatkowe paski do przeglądarki. Można go również użyć do usuwania potencjalnie niebezpiecznych aplikacji, których używanie może nieść ze sobą ryzyko infekcji komputera. Stosowanie tego narzędzia nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy - po uruchomieniu należy wybrać opcję Scan, a wyniki wyświetlone zostaną w okienku. Rozmieszczono je w kilku zakładkach, ukazujących zagrożenia ukryte w plikach, linkach, rejestrze czy też przeglądarkach. Użytkownik tylko zaznacza, które mają zostać usunięte i wybiera opcję Clean. czasem do zakończenia operacji niezbędny jest restart systemu.

AdwCleaner - czyścimy szkodniki

AdwCleaner jest cały czas rozwijany i aktualizowany, dzięki czemu może zwalczać najnowsze szkodniki. Co ważne - nie wymaga on instalacji w systemie. Najnowsza wersja, oznaczona numerem 3.307, jest do pobrania TUTAJ. Działa ona na wszystkich systemach Windows, zaczynając od XP.