Aero2 likwiduje nieczytelne kody. Nowe będą zdecydowanie bardziej czytelne!

Spółka Aero2 poinformowała o zmianach w mechanizmie autoryzacji, w wyniku których wyświetlane kody będą znacznie bardziej czytelne od dotychczasowych.

Aero2 wprowadzając mechanizmu autoryzacji przysporzyła sobie wśród użytkowników wielu wrogów przede wszystkim ze względu na problemy z odczytywaniem wyświetlanych kodów, które generowane są przy wykorzystaniu darmowego narzędzia firmy Google reCaptcha. Spółka jednak zdawała się być głucha na Wasze krytyczne komentarze chwaląc się zwiększeniem średniej przepływności oraz obwiniając za coraz trudniejsze kody osoby, które próbowały posługiwać się przy ich wpisywaniu metodami automatycznymi.

Dzisiaj jednak na stronie Aero2 pojawiło się kolejne oświadczenie, z którego wynika, że kody będą łatwiejsze do odczytania:

"Za nami 6 tygodni z nowym mechanizmem autoryzacji w BDI. Przez ten okres z wielką uwagą śledziliśmy Wasze opinie i problemy. Za kilka godzin łaciate kody przejdą do historii. Będzie wyświetlana zdecydowanie bardziej czytelna wersja kodów:

- tylko 8 znaków alfanumerycznych

- brak spacji i "łatek/kleksów"

- większe kody"

Przykładowy kod w nowej odsłonie wygląda następująco:

Aero2 likwiduje nieczytelne kody. Nowe będą zdecydowanie bardziej czytelne!

Aero2 - nowa wersja kodów autoryzujących połączenie z BDI

Zobacz również:

  • Koniec z irytującą weryfikacją CAPTCHA?