Aero2: punkt dystrybucji kart SIM zostanie jutro zlikwidowany. Potężna kolejka chętnych

Przed warszawskim punktem, w których można otrzymać kartę pozwalającą na bezpłatny dostęp do Internetu Aero2 ustawiają się potężne kolejki. Spółka Aero2 zapowiedziała bowiem jego likwidację.

Aero2 to strukturalny operator telefonii komórkowej w Polsce, który uzyskując koncesję na budowę sieci LTE zobowiązał się do udostępnienia ograniczonej czasowo usługi bezpłatnego dostępu do Internetu (po ostatnich zmianach obowiązek świadczenia bezpłatnego dostępu do Internetu obowiązuje Aero2 do 21 grudnia 2016 roku). Darmowa usługa oczywiście nie jest zbyt wydajna, lecz powinna zaspokoić w podstawowym zakresie potrzeby osób korzystających z Internetu (zapewnia maksymalną prędkość pobierania danych na poziomie 512 kb/s).

Do korzystania z tego rozwiązania potrzebna jest przede wszystkim karta SIM Aero2 BDI, którą można zdobyć na dwa sposoby:

- zamawiając na swój koszt jej wysyłkę do domu

- odbierając ją od ręki (bez czekania) u Dystrybutora Aero2

Osoby, które chciały skorzystać z drugiej opcji czeka niemiła niespodzianka. Jak się bowiem okazuje, punkt dystrybucji, który zlokalizowany jest w Salonie Firmowym Sferia (ul. Dzielna 58, Warszawa) przestanie jutro istnieć.

"Informujemy, że Salon Firmowy Sferia będzie wydawał karty SIM Aero2 BDI do 28 lutego włącznie. Od dnia 01 marca 2013r. kartę SIM Aero2 BDI można uzyskać tylko zamawiając kartę SIM z wysyłką do domu." - czytamy na stronie Aero2.

To bardzo ważna informacja dla osób, które chciałyby szybko (mają na to czas do jutra) zdobyć kartę, gdyż skorzystanie z opcji wysyłkowej za pośrednictwem poczty wiąże się nawet z miesięcznym czasem oczekiwania. Jak widać po potężnej kolejce ustawiającej się przed punktem dystrybucji, osób takich jest naprawdę sporo.