Age of Conan 2009 MMO po polsku w sklepach

Na półki sklepowe w całym kraju trafił już Age of Conan 2009. Tytuł jest całkowicie nowym i w pełni przetłumaczonym na język polski wydaniem popularnego Age of Conan: Hyborian Adventures.

Age of Conan: Hyborian Adventures to jeden z trzech wielkich kandydatów do tronu wśród gier z gatunku MMORPG (aktualnie na szczycie znajduje się World of Warcraft oraz Warhammer Online). Tytuł wydany na świecie, także w Polsce, w maju 2008 roku cieszy się sporą popularnością wśród graczy, choć do miana "wielkiego hitu" w kategorii popularności na pewno jeszcze wiele mu brakuje.

Firma CD Projekt już dawno oznajmiła, że przygotuje zlokalizowaną wersję tytułu. Gotowy produkt miał trafić na półki sklepowe w październiku ubiegłego roku. Firma CD Projekt zdecydowała się jednak nieco opóźnić premierę i w zamian za to wprowadzić do gry szereg rozmaitych poprawek, w tym wiele nowych obszarów, nowy system dystrybucji zdobyczy, rozbudowaną opcję rzemiosł, przemodelowaną rozgrywkę PvP i wiele więcej.

Screen z polskiego serwera gry

Screen z polskiego serwera gry

Wiadomo również, że CD Projekt zapewnia pomoc na serwerach gry, a także wsparcie techniczne związane zarówno z programem, jak i płatnościami.

Gra znajduje się w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 129,90 złotych. W zestawie trzymujemy dwie płyty DVD z grą, DVD z materiałami filmowymi, płytę ze ścieżką dźwiękową, artbook, przewodnik po Hyborii oraz poradnik.

Zakup Age of Conan 2009 upoważnia do zabawy przez pierwszy miesiąc gratis, przez 3 kolejne miesiące abonament za 30 dni wyniesie jedyne 19,90.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Age of Conan 2009.