Age of Conan goni GTAIV

Czwarty tydzień z rzędu Grand Theft Auto IV pozostaje na pierwszym miejscu brytyjskiej listy najlepiej sprzedających się gier. Wygląda jednak na to, że grze ze stajni Rockstar przybył bardzo mocny konkurent.

W rankingu o jakim mowa, uwzględnia się gry sprzedawane na jakąkolwiek platformę. Stąd też obecność tytułów wydawanych np. jedynie na PlayStation 3.

Pierwsze miejsce, od dłuższego czasu okupowane jest przez Grand Theft Auto IV. Jednak wydanie Age of Conan sprawiło, że dzieło Rockstar już niedługo będzie mogło stracić pozycję lidera. Czy tak się stanie, przekonamy się już niebawem.

MMO wydane przez Eidos znalazło się bowiem na drugiej pozycji najlepiej sprzedających się tytułów. To utwierdza nas w przekonaniu, że twórcy gry zamierzają dosyć mocno namieszać w świecie MMO. Trzecie miejsce, dosyć niespodziewanie, zajął Haze. Gra ta wydana została jedynie na PlayStation 3.

W dalszej części tabeli toczy się ciekawa rywalizacja pomiędzy dwoma odwiecznymi wrogami. FIFA 08 zajmuje obecnie 9 miejsce, podczas gdy PES 2008 okupuje 7 lokatę.

Po pełną listę gier zapraszamy na oficjalną stronę.