Age of Conan już niedługo w wersji beta

Czy jesteście gotowi na spotkanie z kolejnym wielkim MMO? Jeśli tak, to szybko przygotujcie się na dawkę sporych wrażeń. Już niedługo bowiem wychodzi Age of Conan w wersji BETA.

Na początku wydawało się, że producent gry nie zamierza tworzyć wersji Beta gry Age of Conan. Mimo, że wydaje się to trochę dziwne, to właśnie takie głosy dochodziły z obozu twórców gry.

Age of Conan już niedługo w wersji beta

Jednak teraz wszystkie wcześniejsze informacje zostały zdementowane. Testy Beta rozpoczną się gdzieś pomiędzy marcem a majem tego roku. Dokładna data rozpoczęcia internetowych zapisów nie jest jeszcze znana. Twórcy obiecują jednak, że gdy będzie tylko możliwe jej dokładne określenie, natychmiast to zrobią.

Zobacz również:

  • Counter Strike 2 - beta testy. Jak się dostać?
  • Diablo 4 - beta testy bez tajemnic. Wszystko, co musisz wiedzieć przed startem

Przedstawicielka producenta, pani Shannon Drake, stwierdziła że jej firma chce organizować testy beta jak najbliżej daty premiery właściwej wersji gry. Reszta odbędzie się zgodnie z powszechnie przyjętą procedurą. Najpierw ruszą internetowe zapisy. Potem do testów zostanie dopuszczona jedynie ograniczona liczba specjalnie wyselekcjonowanych osób.