Age of Conan już niedługo w wersji beta

Czy jesteście gotowi na spotkanie z kolejnym wielkim MMO? Jeśli tak, to szybko przygotujcie się na dawkę sporych wrażeń. Już niedługo bowiem wychodzi Age of Conan w wersji BETA.

Na początku wydawało się, że producent gry nie zamierza tworzyć wersji Beta gry Age of Conan. Mimo, że wydaje się to trochę dziwne, to właśnie takie głosy dochodziły z obozu twórców gry.

Age of Conan już niedługo w wersji beta

Jednak teraz wszystkie wcześniejsze informacje zostały zdementowane. Testy Beta rozpoczną się gdzieś pomiędzy marcem a majem tego roku. Dokładna data rozpoczęcia internetowych zapisów nie jest jeszcze znana. Twórcy obiecują jednak, że gdy będzie tylko możliwe jej dokładne określenie, natychmiast to zrobią.

Zobacz również:

  • Diablo 2 Resurrected - filmowy zwiastun pokazuje potężne demony
  • Diablo 2 Resurrected – data premiery, wymagania, platformy. Sprawdź, co już wiemy [16.09.2021]

Przedstawicielka producenta, pani Shannon Drake, stwierdziła że jej firma chce organizować testy beta jak najbliżej daty premiery właściwej wersji gry. Reszta odbędzie się zgodnie z powszechnie przyjętą procedurą. Najpierw ruszą internetowe zapisy. Potem do testów zostanie dopuszczona jedynie ograniczona liczba specjalnie wyselekcjonowanych osób.