Age of Conan znów z poślizgiem

Fani walecznego barbarzyńcy Conana muszę uzbroić się w iście anielską cierpliwość. Autorzy Age of Conan: Hyborian Adventures właśnie poinformowali o kolejnej obsuwie, jaką zaliczy gra.

Age of Conan znów z poślizgiem

Nowa data premiery MMORPGA planowana jest na 30 października bieżącego roku, czyli z półrocznym poślizgiem. Tytuł obecnie znajduje się w fazie zamkniętych beta testów. Zaraz po nich powinny rozpocząć się testy publiczne.

Age of Conan: Hyborian Adventures zostanie oparty o twórczość popularnego pisarza Roberta E. Howarda. Dzięki temu, świat znany dotychczas przede wszystkim z książek i komiksów zostanie przeniesiony do nowej, trójwymiarowej i interaktywnej rzeczywistości.

Akcja rozpocznie się zaraz po wydarzeniach przedstawionych w powieści "Conan: Godzina Smoka" ("The Hour of the Dragon").

Autorzy zadbali o to by graczom nie mogło się nudzić - stworzyli zaawansowany model rozwoju postaci, oraz innowacyjny system walki "Real Combat". Do ciekawszych opcji należy też tworzenie oddziałów wojskowych z postaci niezależnych (NPC). Szykuje się porządna siekanka!

Oficjalna strona gry znajduje się pod tym adresem. Polskim wydawcą zostanie Cenega Poland.