Agent Waste - gra na wtorek

Agent Waste przenosi nas do niebezpiecznego, ale jednocześnie niezwykle ekscytującego świata. Mnóstwo przeciwników, wiele pułapek, zagadki wymagające rozwiązania - to tylko część autów kolejnej gry dnia, Agent Waste.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Ball Blast

Crash Bandicoot Retro

Galaga Reborn

Zobacz wszystkie gry dnia!

Agent Waste to bardzo wciągająca, darmowa przygodówka. W produkcji tej wcielamy się w postać agenta Waste’a, którego zadanie jest całkiem proste: musi przedrzeć się przez wszystkie pułapki i pokonać wszystkich przeciwników. Nie będzie to jednak takie proste, bowiem poziom trudności został przez autorów ustawiony na dość wymagającym poziomie. Plusem tego tytułu jest możliwość skorzystania z samouczka, który krok po kroku wyjaśni nam wiele szczegółów dotyczących sterowania naszym bohaterem.

Agent Waste to gra, która nie zajmuje wiele miejsca na dysku (nie trzeba jej także instalować). Co za tym idzie, grafika tej produkcji jest dość prosta i przypomina tytułu popularne we wczesnych latach dziewięćdziesiątych. Agent Waste posiada jednak niezwykle atrakcyjną mechanikę rozgrywki, która przykuje naszą uwagę na kilka dłuższych chwil.

Zapraszamy do pobrania Agent Waste.


Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 512GB Dysk - GTX1660Ti Grafika - Win10