Agent-rajdowiec

Austin Powers: Mojo Rally - nowe wyścigi na konsolę Dreamcast.

Nie jest tajemnicą, że gry komputerowe oparte na fabule produkcji kinowych odnoszą w większości wypadków duży sukces. Tak było na przykład z Die Hard Trilogy i serią Indiana Jones. Być może podobny los spotka wirtualną wersję przygód Austina Powersa - agenta specjalnej troski.

Realizację projektu powierzono zdolnym programistom z firmy Rockstar Games. Ich wysiłki mają doprowadzić do powstania wyścigów samochodowych, w których wezmą udział bohaterowie znani z filmu. Każdego rajdowca charakteryzować będzie kilka współczynników mających wpływ na sposób prowadzenia kierowanego przez niego pojazdu. Ponadto twórcy oddadzą do naszej dyspozycji kilkanaście bolidów, charakteryzujących się odmiennymi parametrami technicznymi, oraz zestaw zróżnicowanych tras. Dostępnych będzie aż pięć trybów prowadzenia rozgrywki - wyścig, jazda na czas, walka 1 na 1, mistrzostwa i multiplayer.

Według zapewnień autorów, Austin Powers: Mojo Rally powinien trafić do sprzedaży jeszcze przed majowymi targami E3. Na razie przewidziano jedynie wersję na platformę Sega Dreamcast.