Agnieszka Chylińska twarzą The Sims 3 w Polsce

Premiera najnowszej części The Sims już 5 czerwca. Co ciekawe, pierwszą osobą w Polsce, która zagra w The Sims 3, będzie Agnieszka Chylińska - wokalistka rockowa, której wizerunek mocno kontrastuje z charakterem serii.

Electronic Arts podpisało z Agnieszką Chylińską umowę dotyczącą promocji The Sims 3 w Polsce. Na jej podstawie firma będzie korzystała z wizerunku wokalistki do działań marketingowych związanych z tytułem.

Agnieszka Chylińska jest podobno wielką fanką serii The Sims i gra w nią od dziesięciu lat. Wokalistka już wcześniej współpracowała z Electronic Arts - w momencie premiery drugiej części gry. Jej postać została także odwzorowana w The Sims 2 - gracze mogli pobrać z Internetu awatar artystki. Agnieszka będzie ważną postacią w świecie The Sims 3. Jako pierwsza osoba w Polsce przetestuje grę i podzieli się wrażeniami ze społecznością graczy.

"Gra The Sims, w którą gram z powodzeniem od momentu pojawienia się jej pierwszej odsłony w 2000 roku to moje drugie życie. Świat Simów to dla mnie fantastyczna przygoda, która pozwala mi pamiętać o tym, że wciąż mimo upływającego czasu zachowałam w sobie zwariowane dziecko. Cieszę się, że Electronic Arts zaproponowało mi bycie ambasadorem gry w Polsce. To ukoronowanie mojej drogi, jako wiernego gracza." - skomentowała sytuację wokalistka.

Agnieszka Chylińska twarzą The Sims 3 w Polsce

Seria The Sims wymyślona i rozwinięta przez Willa Wrighta (twórca m.in. serii Sim City, Spore) cieszy się na świecie wielką popularnością. W kwietniu 2008 roku został sprzedany 100-milionowy egzemplarz należący do serii. Na gwiazdkę 2008 sprzedała się w Polsce milionowa płyta ze znaczkiem The Sims 2. Polska jest jednym z największych krajów w Europie, jeżeli chodzi o liczbę graczy w The Sims.

"Boobasnot" - roznosi się miły głos przez głośnik. "Postaraj się by brzmiało to wrednie!" - Wrzeszczy scenarzysta. Tuż obok, w studiu nagrań, stoi 35 letnia lektorka, Nicki Rapp. Na jej twarzy pojawia się grymas. Na wszystkich monitorach widać szybki countdown. W pewnym momencie na ekranie pojawia się dziecko Sims, rozgląda się figlarnym wzrokiem i kopie w kosz." - przeczytaj naszą MEGA zapowiedź The Sims 3!