Aigo F566+

Już niedługo rozpocznie się okres urlopowych wyjazdów. Być może warto z tej okazji zaopatrzyć się w najnowszy gadżet firmy Aigo - okulary przeciwsłoneczne z wbudowanym odtwarzaczem MP3 oraz cyfrowym aparatem fotograficznym.

Najnowsze urządzenie firmy Aigo, któremu producent nadał oznaczenie F566+, z pewnością przyda się podczas urlopowego odpoczynku na skąpanej w słońcu plaży. Są to bowiem okulary przeciwsłoneczne korzystające z wyposażonych w filtr UV polaryzacyjnych soczewek firmy Polaroid.

Aigo F566

Aigo F566

Co najciekawsze, gdy najdzie nas ochota będziemy mogli również posłuchać muzyki dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi MP3 (1 GB pamięci flash i obsługa plików MP3 / WMA). Dodatkowo możemy w tym czasie niezauważenie wykonywać zdjęcia wybranych "obiektów" w rozdzielczości 1,3 miliona pikseli. Zasilanie zapewnia wbudowany akumulator Li-Ion (powinien wystarczyć na 6 godzin słuchania muzyki lub 2 godziny pracy w trybie aparatu (do 10 zdjęć na minutę)), natomiast komunikację z komputerem umożliwia interfejs USB 2.0. Warto też dodać, że producent zadbał o wysoki komfort obsługi gadżetu i dołączył do zestawu pilot zdalnego sterowania.

Więcej informacji na temat urządzenia można znaleźć na witrynie producenta.