Aikido kontra wirusy

W towarzystwie mistrza wschodnich sztuki walki firma Panda Software Polska zaprezentowała w pełni polską wersję swojego programu antywirusowego - Panda Titanium - przeznaczonego do zastosowań domowych.

Aplikacja otrzymała polski interfejs użytkownika już kilka miesięcy wcześniej. Teraz został on uzupełniony m. in. o polskojęzyczną pomoc i dokumentację. Co więcej, wszystkie informacje na pudełku z programem są w języku polskim.

Przedstawiciele firmy mocno akcentowali, iż Panda Titanium jest przeznaczona dla użytkowników domowych, szukających programu prostego w obsłudze. Jednocześnie podkreślali odmienność aplikacji od innych rozwiązań antywirusowych, dostępnych na rynku.

Titanium jest jedynym programem antywirusowym, który został zaprojektowany i stworzony z myślą o użytkownikach domowych. Podczas gdy inne programy tego typu są "okrojoną" wersją rozwiązań korporacyjnych, Titanium już w fazie projektów był programem do użytku domowego - tak zachwalał program Grzegorz Jagodziński, Country Manager Panda Software Polska.

Więcej informacji:

http://www.pspolska.pl/titanium