AirPods 3 i nowa subskrypcja Apple Music Hi-Fi jeszcze w maju!

Apple finalnie ma zaprezentować trzecią generację słuchawek AirPods jeszcze w maju. Razem z nimi pokazana zostanie usługa Apple Music Hi-Fi. Kiedy zadebiutują muzyczne nowości od Apple?

Od miesięcy w sieci mówi się o prezentacji nowej generacji bazowych słuchawek AirPods. Aktualnie Apple w dalszym ciągle sprzedaje drugą generację słuchawek AirPods, które zostały zaprezentowane w marcu 2019 roku. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat na rynku słuchawek True Wireless sporo się zmieniło, a konkurencyjne konstrukcje oferują lepszą jakość dźwięku oraz system ANC.

Apple AirPods 3

Apple AirPods 3

O rzekomej premierze nowych słuchawek oraz modelu subskrypcyjnego poinformował na YouTube Luke Miani. Nie przekazał dokładnych źródeł, ale uważa, że informacja jest wysoce wiarygodna.

Słuchawki Apple AirPods 3 zaoferują przeprojektowaną obudowę. Jej wygląd zbliżony będzie do modelu AirPods Pro. W dalszym ciągu nie wiemy czy bazowe słuchawki Apple AirPods otrzymają system aktywnej redukcji hałasu z otoczenia.

Razem z AirPodsami Apple pokaże usługę Apple Music Hi-Fi. Mowa o nowym modelu subskrypcyjnym usługi Apple Music z dostępem do utworów o wyższej jakości. Będzie to usługa konkurencyjna dla Spotify oraz Tidala. Miesięczna subskrypcja ma kosztować 9,99 dolarów.

Słuchawki Apple AirPods 3 oraz Apple Music Hi-Fi mają zostać zaprezentowane 18 maja 2021 roku poprzez udostępnienie informacji prasowych. Apple nie zamierza organizować z tej okazji specjalnej konferencji prasowej.

Źródło: appleinsider.com