AirPods Pro 2 jednak bez USB typu C?

Nowe doniesienia sugerują, że amerykańska marka pozostanie przy złączu Lightning.

AirPods Pro 2 jednak bez USB typu C?

AirPods Pro 2

Źródło: Twitter.com / appltrack

Słuchawki Apple mają wejść w fazę masowej produkcji w drugiej połowie tego roku. Wiele branżowych doniesień z ostatnich dni sugerowało, że marka może zdecydować się na zmiany w case'ach do ładowania AirPodsów i wyposażyć je w USB-C. Znany z branżowych przecieków analityk Ming-Chi Kuosugeruje, że taka zmiana nie nastąpi, a Apple pozostanie przy porcie Lightning.

Kuo informuje również, że firma planuje modyfikacje w samym procesie produkcji słuchawek. Apple zredukuje ilość sprzętu tworzonego na terenie Chin i przeniesie część produkcji AirPodsów do Wietnamu. Na oficjalne ogłoszenie słuchawek musimy jeszcze poczekać, jednak spekulacje analityka nadzwyczaj często okazywały się prawdą. Przewidział on między innymi zmiany na USB-C w niektórych akcesoriach Apple oraz testy nowego iPhone'a 15 bez portu Lightning.

Zobacz również:

  • Aplikacje do kontroli rodzicielskiej na Androida - którą warto wybrać?
  • Recenzja: Recenzja Apple MacBook Air 15" (2023)
  • Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone 14, iPhone 13 mini, iMac 24" [28.07.2023]

Od autora:

Brak portu USB-C w casie do ładowania AirPodsów Pro 2 jest drobnym rozczarowaniem, szczególnie decyzja ta zaboli użytkowników smartfonów innych niż iPhone. Dla osób posiadających zbudowany ekosystem od Apple, pozostanie przy złączu Lightning zapewne nie będzie stanowiło żadnego problemu.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: