Akademia Fotografii - egzaminy już wkrótce

Pierwsze egzaminy i nabór na studia dzienne i zaoczne na wydział Fotografii oraz Laboratorium Grafiki i Cyfrowej Obróbki Obrazu w Akademii Fotografii, odbędą się już 10 i 24 września w godzinach 10:00 - 18:00.

Akademia Fotografii to prywatna placówka edukacyjna mieszcząca się w Warszawie. Zajęcia w niej odbywają się w trzech trybach:

- dziennym, jednorocznym na Wydziale Fotografii i w Laboratorium Cyfrowej Obróbki Obrazu. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. Rok akademicki trwa od 1 października do 30 czerwca;

- zaocznym, dwuletnim na Wydziale Fotografii. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie od piątku do niedzieli. Rok akademicki trwa od 1 października do 30 czerwca;

- zaocznym, jednorocznym w Laboratorium Cyfrowej Obróbki Obrazu. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie w soboty i niedziele. Rok akademicki trwa od 1 października do 30 czerwca.

Zainteresowani studiowaniem w Akademii Fotografii, powinni zaprezentować na egzaminie wstępnym od 5 do 10 zdjęć w dowolnym formacie i technice. Ponadto odbędzie się rozmowa na temat przedstawionych prac oraz zainteresowań fotograficznych. Przystąpienie do egzaminu wymaga wypełnienia formularza (na stronie internetowej Akademii Fotografii).

Więcej informacji: http://www.akademiafotografii.pl


Zobacz również